icon language english

Co se u nás děje

Články

Proběhlé akce, tipy a triky ke studiu, studentský život a mnoho dalšího na jednom místě.

 

Blog Novinky Pozvánky Studentský život Tipy a triky Všechny
Budějovický Majáles Studentská unie Jihočeské univerzity Seznamovák JU ESN USB Budweis Klub absolventů Jihočeské univerzity Univerzitní křesťanské hnutí (UKH) Budweis Bigfoots – Quadball team Studentský spolek historie FF JU Jihočeská univerzita Všechny

Klub absolventů Jihočeské univerzity

Dne 20. ledna 2023 proběhl Den otevřených dveří na naší univerzitě.

Celý článek

Jihočeská univerzita

As I mentioned in my last blog, I came here for practice. From the beginning till today, I spend four weeks in three houses for seniors. These houses for seniors are Máj, Hvízdal and Dobrá Voda. At first, I was thinking that I will spend the whole practice with seniors and that was really bad for me because I know how that looks in my country.

Celý článek

Jihočeská univerzita

My name is Davor. I am 22. I am studying at the Faculty of Political Sciences at the University of Sarajevo, Department of Social Work. To the Czech Republic, I came to practice for two months.

Celý článek

Jihočeská univerzita

Jmenuju se Tom a jsem studentem programu „Regional and European Project Management“ na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Tento program se od ostatních studií na EF liší hlavně v jeho celkovém pojetí. Více najdete v mém blogu.

Celý článek

Studentská unie Jihočeské univerzity

Letos se opět konal festival Artday. Největší umělecký festival na Jihočeské univerzitě.

Celý článek

ESN USB Budweis

Mezinárodní dny 2022 byly úspěšně završeny ve čtvrtek 28. dubna 2022 v kampusu Jihočeské univerzity před Studentským klubem Kampa.

Celý článek