icon language english

Studentská unie Jihočeské univerzity

Pirátský zážitek ve Studentském klubu Kampa

Dne 29. února se Studentský klub Kampa proměnil v prostor, kde se realita mísila s fikcí legendárního filmového světa Pirátů z Karibiku.

10:03, 30/04/2024

Tento nevšední večer patřil kvízu, který přinesl do Budějovic dávku dobrodružství a soutěživého ducha.

Organizátoři se postarali o autentickou výzdobu Kampy, která přenesla účastníky přímo do světa Jacka Sparrowa a jeho posádky na palubu legendární lodi Černá perla. Skvěle zpracované detaily a atmosféra dobrodružství dodaly celé události zvláštní kouzlo.

Samotný kvíz se skládal z pěti okruhů, každý s deseti otázkami. Zúčastnění se zapojili do souboje plného zvratů a překvapení, přičemž jejich vášeň a soutěživost vytvořily neuvěřitelně napínavou atmosféru. Všechny týmy se snažily dosáhnout co nejlepších výsledků. Nicméně, o druhém a třetím místě rozhodovala až rozstřelová otázka, což dodalo soutěži ještě více dramatičnosti. Vítězem se stal tým Kalypso, který se ukázal jako nejzdatnější a nejznalejší posádka.

Celý večer ukázal, že kvíz může být mnohem více než jen zábavou. Dokázal spojit lidi, nabídnout jim nezapomenutelný zážitek a poskytnout prostor pro sdílení jejich znalostí a vášní. Doufejme, že podobné akce budou i nadále oživovat kulturní scénu a přinášet radost všem dobrodružným duchům.

Další články

Všechny články