icon language english

Studentská unie Jihočeské univerzity

Talks&Party: Prozkoumejte studentské spolky na Jihočeské univerzitě

Dne 29. dubna 2024 se odehrál ve Studentském klubu Kampa nezapomenutelný večer plný zábavy, poznávání a skvělé hudby.

17:30, 30/04/2024

Tato událost, nazvaná Talks&Party, byla zasvěcená představení různých studentských spolků působících na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

Do akce se zapojilo celkem 5 spolků, z nichž každý nabídl návštěvníkům náhled do světa svého společenství a aktivit. Jedním z těchto spolků byla i Studentská unie Jihočeské univerzity, která se prezentovala se vší parádou.

Naše Studentská unie je dynamické a otevřené společenství studentů, kteří sdílejí zájem o aktivní zapojení se do studentského života a formování prostředí univerzity. Naším cílem je podpora studentských hlasů, organizace různých akcí, workshopů, přednášek, festivalů a samozřejmě také poskytování platformy pro setkávání se a sdílení nápadů.

Během večera jsme představili strukturu našeho spolku, co obnáší být jeho členem, jaké akce pořádáme a jak se k nám mohou zájemci připojit. Byla to skvělá příležitost nejenom pro nás, ale i pro ostatní spolky, aby sdíleli své poslání a nabídli studentům možnost zapojit se do aktivit mimo studijní povinnosti.

Večer nebyl jen o prezentacích a diskusích. Bylo zde také místo pro zábavu a soutěže, které si pro nás spolky připravily. Byla to skvělá příležitost pro návštěvníky zapojit se do různých her a aktivit a poznat se tak blíže s členy jednotlivých spolků.

A aby bylo naše setkání kompletní, zakončili jsme celý večer skvělou party, na které nám hrál úžasný DJ Mistergal. Jeho hudba nás nenechala sedět a vytvořila nezapomenutelnou atmosféru.

Celý Talks&Party večer byl skvělou příležitostí pro studenty Jihočeské univerzity prozkoumat rozmanitost studentských spolků a možnosti, které nabízejí. Doufáme, že se nám podařilo inspirovat a přilákat nové členy do naší Studentské unie a těšíme se na další podobné akce.

Další články

Všechny články