icon language english

Studentská unie Jihočeské univerzity

Uzavřeli jsme letošní semestr s FRIENDS.

Večer 13. května se odehrával v duchu oblíbeného Amerického sitcomu Přátelé.

17:32, 21/05/2024

Na malý moment jsme se všichni měli šanci přenést do Greenwich Village v New Yorku, díky skvělé atmosféře, kterou nám pomohl vytvořit klub Rockle, za což velmi děkujeme.

Kvíz skládající se z šesti okruhů – každý určený jedné z hlavních postav – obsahoval celkem 48 otázek.Boj o titul vítěze byl opravdu napínavý, neboť téměř celou dobu nebyl bodový rozdíl nijak velký. O druhé místo bojovali v jeden okamžik dokonce čtyři týmy. Kdo bude mít znalostní převahu, vykoupenou hodinami strávenými se slavnou šesticí přátel se začalo ukazovat až po čtvrtém, velmi zákeřném kole.

Během posledního kola už bylo první i druhé místo jasné. Rozdělili si jej týmy, zato o třetí se ucházeli hned dva týmy, a tak přišel na řadu rozstřel. Vítězná trojice týmů se tedy umístila v tomto pořadí:

1. místo – Unagi

2. místo – Čing-Čong

3. místo – Jemeňáci

Vítězům gratulujeme a poraženým přejeme alespoň hodně štěstí v lásce, nebo při dalších našich kvízech, na kterých se na vás budeme brzy těšit. Ještě jednou bychom chtěli v závěru poděkovat všem, kteří se na skvělé atmosféře kvízů podíleli.

Tým SUJU.

Další články

Všechny články