icon language english

Studentská unie Jihočeské univerzity

Zavírák 2024

Nezapomenutelný festival v kampusu Jihočeské univerzity

18:13, 26/06/2024

V polovině května, konkrétně 13. a 14. května, se kampus Jihočeské univerzity proměnil ve festivalové centrum plné hudby, zábavy a skvělého jídla. Akce nazvaná Zavírák přilákala nejen studenty, ale i širokou veřejnost, která si přišla užít pestrý program a nezapomenutelnou atmosféru.

Festival odstartoval v pondělí 13. května warm up večerem, který zahrnoval studentský kvíz v Klubu Rockle na téma kultovního seriálu Přátelé. Večer pokračoval v Klubu K2, kde se konala The Playlist Party, kde DJ hrál největší hity na přání návštěvníků.

Hlavní program proběhl v úterý 14. května. Kampus Jihočeské univerzity se proměnil ve festivalové městečko s hlavní stage, na které vystoupily kapely, které se postaraly o nezapomenutelnou atmosféru. Line up začínal kapelou William, vítězem soutěže Uniband Contest, následovala skupina Don Bon, poté energičtí Šrouby a Matice a celý hudební program zakončila populární slovenská kapela Helenine oči, která svým vystoupením roztančila celý dav.

Po úspěšném festivalu se návštěvníci přesunuli zpět do Klubu K2, kde probíhala after párty až do ranních hodin. Kromě skvělé hudby a tance se návštěvníci mohli občerstvit lahodnými burgry od Bouda Burger a užít si dýmky od Kafe a Dýmky v Lese.

Festival Zavírák 2024 se nesmazatelně zapsal do paměti všech účastníků a již teď se těšíme na další ročník. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další společné zážitky!

Celá akce by nebyla možná bez podpory našich partnerů. Velké díky patří Budějovickému Budvaru, GoDrive, ČEZ, ČSOB, Jihočeskému kraji a městu České Budějovice za jejich neocenitelnou podporu

Další články

Všechny články