icon language english

Studentský život na JU

Spolky

Přehled studentských spolků na Jihočeské univerzitě.

 

PUSHRUN

PUSHRUN

Jsme studentský běžecký klub PushRun, vytvořený k rozvoji běhu a propojení studentů Jihočeské univerzity. Hlavním cílem je vytvoření studentské běžecké kultury, ve které studenti sdílí svou vášeň pro pohyb, najdou zde i nové přátele s podobnými zájmy a získají podporu k dosažení svých cílů.

Maksim Gaintsev

Předseda

gaintm00@jcu.cz

Simona Šulcová Viktor Borský

Organizátoři

sulcos00@ef.jcu.cz

Studentská unie Jihočeské univerzity

Jakub Trtík

Předseda

kuba.trtik@gmail.com

Studentská unie Jihočeské univerzity

Studentská unie Jihočeské univerzity vznikla v roce 2013 v návaznosti na úspěch prvního seznamovacího kurzu pro první ročníky. Je to největší spolek na univerzitě a pořádá největší akce pro studenty v Českých Budějovicích. Mezi ty nejoblíbenější akce patří Welcome semestr party, Seznamovák JU, Kampus žije, Art day a univerzitní Zavírák. SUJU pořádá i přednášky a workshopy a množství studentských kvízů.

Psychočas

Psychočas

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.
Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Simona Vorlíčková

Manažer pobočky

JAMFIRE

Martin Štemberk

Předseda

martinzvds@gmail.com

JAMFIRE

Oblíbená kulturní akce, která se nyní odehrává v prostorech @klubkampa 🎓
JAMFIRE se snaží dělat akce trochu jinak. Pokud máte rádi jam session, soutěže a především večery plné nekorektní zábavy, je tato kulturní akce přesně pro Vás! Najdete nás minimálně jednou měsíčně v prostoru studentského klubu Kampa, kde naše parta vždy otevře brány pro širokou veřejnost a postará se o to, abyste zapomněli na své studijní i mimo studijní problémy. Jsme JAMFIRE - akce, která se řídí podle Vás.
Více informací na: @_jamfire_

ESN USB Budweis

ESN USB Budweis

Erasmus Student Network (ESN) USB Budweis je Mezinárodní studentský klub, který působí na Jihočeské univerzitě.
V České republice se řadí 18 sekcí, které najdeme po celé zemi. Naše aktivita není omezena pouze na území České republiky, právě naopak. Náš spolek byl založen v roce 2019 připojením dlouhodobě působícího Mezinárodního studentského klubu Jihočeské univerzity (ISC USB) do největší evropské neziskové studentské sítě Erasmus Student Network.

David Zeman

President

president@esnusb.cz

Lenka Nedvědová

Vicepresident

vicepresident@esnusb.cz

Diskuzní okénko

Kristýna Urbánková

Předsedkyně

urbank12@jcu.cz

Diskuzní okénko je skupina, která se pravidelně setkává za účelem volné diskuze, výměny názorů a zkušeností na různá témata. Cílem tohoto spolku jsou také debaty. Debata je řízenou konverzací dvou týmů na důležité společenské téma.

Budějovický Majáles

Budějovický Majáles je nezisková organizace, která každoročně realizuje stejnojmenný multižánrový festival.
Již dvacet let přinášíme do města nabitý pětidenní festival jdoucí s dobou. Program festivalu je velmi rozmanitý. Představuje divadla, promítání, přednášky, workshopy, koncerty, pouliční umění, výstavy, módní přehlídky, performance a mnoho dalšího. Dáváme prostor k prezentaci zástupcům uměleckých vysokých škol či lokálním kulturním aktérům.

Seznamovák JU

Seznamovák JU

736 726 433

seznamovakju@gmail.com

Nastupuješ do prváku? 

Pak neváhej a pojeď s námi na Seznamovák. Kromě toho, že poznáš svojí školu, zjištíš jak to na ní funguje a naučíš se s IS STAG, máme pro tebe připravený i dech beroucí program. Skok z mostu, bumperball, zumba, show Na stojáka, vodní fotbálek a skvělý teambuilding jsou samozřejmostí. To vše a mnohem více zažiješ během čtyř dnů na Vranovské pláži.

Klub absolventů Jihočeské univerzity

Klub absolventů Jihočeské univerzity

Klub absolventů JU nabízí svým členům další informační, vzdělávací, kulturní a společenské akce a je určen všem, kteří na JU úspěšně absolvovali své studium v rámci nabízených bakalářských, magisterských i doktorských studijních programech.

Klub absolventů

info@jcu.cz

Univerzitní křesťanské hnutí (UKH)

Jsme skupina křesťanů studující na Jihočeské univerzitě. Pokud hledáš skupinku, kde se můžeš sdílet, ať už věříš nebo ne, přijď se mezi nás podívat.

Budweis Bigfoots – Quadball team

Jsme povětšinou Budějčáci, co mají rádi sport a svět Harryho Pottera. Pokud tyhle dvě věci spojíme dohromady, dostaneme to, co všichni podvědomě známe - hru jménem Famfrpál (Quadball).

Budweis Bigfoots

budweis@quidditch.cz

Studentský spolek historie FF JU

Ondřej Lee Stolička

Sekretář

studhisju@gmail.com

Studentský spolek historie FF JU

Studentský spolek historie FF JU vznikl v roce 2021 a již v první roce jeho členové uspořádali sérii kariérních seminářů v oblasti kultury pro studenty Jihočeské univerzity a širokou veřejnost. Spolek vznikl jako experimentální platforma pro studenty, kde si mohou vyzkoušet organizaci různých akcí v oblasti kultury a propojit své studium s praxí.