icon language english

PUSHRUN

Jsme studentský běžecký klub PushRun, vytvořený k rozvoji běhu a propojení studentů Jihočeské univerzity. Hlavním cílem je vytvoření studentské běžecké kultury, ve které studenti sdílí svou vášeň pro pohyb, najdou zde i nové přátele s podobnými zájmy a získají podporu k dosažení svých cílů.

Kdo Jsme

Jsme studentský běžecký klub PushRun, vytvořený k rozvoji běhu a propojení studentů Jihočeské univerzity. Naším hlavním cílem je vytvoření studentské běžecké kultury, ve které studenti sdílí svou vášeň pro pohyb, najdou zde i nové přátele s podobnými zájmy a získají podporu k dosažení svých cílů. 

 

    O nás

  • Pořádáme pravidelné tréninky, společenské události a účastníme se běžeckých soutěží jménem klubu. PushRun je místo, kde má každý možnost předkládat a realizovat své nápady, abychom společně rozvíjeli prostředí, které pomáhá dosahovat úspěchů jak ve sportovním, tak i v akademickém životě.
  • Běh pro nás není jen sportovní aktivitou, ale také způsobem, jak spojit lidi, sdílet zkušenosti a podporovat zdravý životní styl. Právě v této atmosféře byl vytvořen běžecký klub PushRun. Náš klub nejen motivuje studenty k aktivnímu životnímu stylu, ale také vytváří prostor pro sociální interakci a podporu.
  • Každou středu ve 19:00 se studenti naší univerzity scházejí na společném běžeckém tréninku mezi kolejemi K2 a K3. Právě tento čas byl vybrán tak, aby si studenti mohli odpočinout po náročném dni a nabrat novou energii.
  • Bezpečnost je pro nás prioritou, proto pečlivě vybíráme osvětlené trasy pro naše tréninky. Neustále pracujeme na rozšíření počtu tras a snažíme se je udělat zajímavějšími! Na naší stránce na Instagramu zveřejňujeme podrobné informace o trasách, abychom zajišťovali snadný přístup k plánované trase a veškerým potřebným informacím.

 

A jak dal?

К našim setkáním se může připojit kdokoli, stačí jen přijít na jedno z našich setkání, nebo kvůli odbourání strachu nám napsat na Instagram. Díky tempu běhu, který vyhovuje každému se nemusíte bát, že budete pozadu. Staráme o každého člena našeho týmu a podporujeme se navzájem!

S nadšením vás očekáváme na našich setkáních každou středu v 19:00!