icon language english

Diskuzní okénko

Diskuzní okénko je skupina, která se pravidelně setkává za účelem volné diskuze, výměny názorů a zkušeností na různá témata. Cílem tohoto spolku jsou také debaty. Debata je řízenou konverzací dvou týmů na důležité společenské téma.

Diskuzní okénko je skupina, která se pravidelně setkává za účelem volné diskuze, výměny názorů a zkušeností na různá témata. Cílem tohoto spolku jsou také debaty. Debata je řízenou konverzací dvou týmů na důležité společenské téma. První tým se snaží téma podpořit, zatímco druhý tým se pokouší argumentaci oponentů vyvrátit. Během této diskuse mají všichni členové obou týmů příležitost postupně přednést své stanovisko a argumenty. V neposlední řadě si na schůzkách zahrajeme i vědomostní kvízy, které již můžete znát z mnoha hospod, avšak naše budou na "vysokoškolské úrovni."

Jestli myslíte, že to není nic pro vás z důvodu, že se stydíte, tak je to přesný opak. Rádi vás tu uvítáme a přijmeme mezi své bez jakýchkoliv předsudků či omezení. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme podporu a pomoc, kterou potřebujete.