icon language english

Co se u nás děje

Články

Proběhlé akce, tipy a triky ke studiu, studentský život a mnoho dalšího na jednom místě.

 

Blog Novinky Pozvánky Studentský život Tipy a triky Všechny
Studentská unie Jihočeské univerzity Seznamovák JU ESN USB Budweis Klub absolventů Jihočeské univerzity Univerzitní křesťanské hnutí (UKH) Budweis Bigfoots – Quadball team Studentský spolek historie FF JU Jihočeská univerzita Všechny

Klub absolventů Jihočeské univerzity

Dne 20. ledna 2023 proběhl Den otevřených dveří na naší univerzitě.

Celý článek

Jihočeská univerzita

As I mentioned in my last blog, I came here for practice. From the beginning till today, I spend four weeks in three houses for seniors. These houses for seniors are Máj, Hvízdal and Dobrá Voda. At first, I was thinking that I will spend the whole practice with seniors and that was really bad for me because I know how that looks in my country.

Celý článek

Jihočeská univerzita

My name is Davor. I am 22. I am studying at the Faculty of Political Sciences at the University of Sarajevo, Department of Social Work. To the Czech Republic, I came to practice for two months.

Celý článek

Jihočeská univerzita

Jmenuju se Tom a jsem studentem programu „Regional and European Project Management“ na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Tento program se od ostatních studií na EF liší hlavně v jeho celkovém pojetí. Více najdete v mém blogu.

Celý článek

Studentská unie Jihočeské univerzity

Letos se opět konal festival Artday. Největší umělecký festival na Jihočeské univerzitě.

Celý článek